Pasaules labākie triāla braucēji

Toni Bou: Viņš ir labākais Trial vēstures vadītājs. Tā kā neviens nav uzvarējis 18 Pasaules kausu, turklāt secīgi. Tā kā neviens nav tik ārkārtējs gan ārā, gan iekštelpās, jo neviens, līdzīgi kā viņam, nav pielietojis tehniku ​​velosipēdu izmēģinājumam, un tāpēc, ka konkurentam ir viens no lielākajiem vēsturē: iepriekš minētais Adams Rags. Bou ir visveiksmīgākais vēstures braucējs.

-Dougie Lampkin: pirmā izmēģinājuma pasaules čempiona dēls, Dougie ieguva 7 reizes Pasaules ārpustelpu izmēģinājumu, kas tajā laikā bija vienīgais vēsturē, kurš ir sasniedzis daudzus. Arī viņš uzvarēja piecas reizes titulu Pasaules Čempions Trial Indoor

-Jordi Tarrēss: Katalonietis tiek uzskatīts par vienu no labākajiem vēsturē, jo viņš ir sasniedzis 7 Pasaules un ir pielietojis velosipēda tehniku ​​velosipēda izmēģinājumam. Līdz viņa aiziešanai pensijā 1997.gadā viņš izveidoja personīgo stilu.

– Adam Raga: joprojām aktīvs, Adam Raga jau tiek uzskatīts par vienu no labākajiem, kurš ir uzvarējis divos pasaules čempionātos un četrās Pasaules telpās, kopā 6. Protams, līdz brīdim, kad 2006.gadā Bū parādījās, kad uzvarēja savā pirmajā Pasaules kausa izcīņā Raga, viss bija labākais izmēģinājuma izmēģinājuma pilots.

– Yrjö Vesterinen: dzimis 1952. gadā Somijā, viņš ieguva 3 pasaules rindas (1976-1978). Turklāt viņš uzvarēja vienpadsmit pēc kārtas nacionālā čempionāta Somijā.

– Thierijs Michauds: francūzis arī bija trīskāršs pasaules čempions no 1985. gada līdz 1988. gadam ar Itālijas motociklu Fancic. To uzskata par izmēģinājuma pāreju no klasiskās un modernās izmēģinājuma versijas

– Edijs Lejeuns: Beļģijā, dzimis 1961. gadā, viņš ieguva trīs pēc kārtas pasaules titulus (1982-1984) un gatavojas iekāpt telpā. Viņš tiek uzskatīts par vienu no labākajiem ne tikai par viņa panākumiem, bet arī par klasiskā izmēģinājuma modeļa maiņu un Honda četrtaktu velosipēda uzvaru.

– Don Smits: dzimis 1937. gadā Apvienotajā Karalistē, Don Smits uzvarēja pirmo starptautisko titulu “Vēstures izpēte”, izaicinājumu Henrijs Groutards divreiz uzvarēja un otrais Eiropas čempionāts 1969. gadā.

– Marks Kolomers: Katalonietis 1996. gadā uzvarēja Pasaules izlūkos un vēl trīs iekštelpās 1994. 1995. un 1996. gadā un piecos nacionālajos čempionātos. Viņš sacentās ar vairākiem velosipēdiem, starp kuriem Derbi, Montesa, Gas Gas un Beta, un 2004. gadā atgriezās ar pārliecību, ka esat izveidojis vēsturi.

– Sammy Millers: ar vienpadsmit britu čempionātiem un diviem Eiropas čempionātiem Indoor līdz 1975. gadam bija Pasaules kauss), Millers ir viens no labākajiem vadītājiem Trial vēsturē. Turklāt viņš veiksmīgi veica citas disciplīnas, piemēram, ātruma motociklu, motocross un enduro.

Copyright trial.lv 2020
Shale theme by Siteturner